Jarmark Bożonarodzeniowy na Starówce

To już ostatni dzwonek, żeby odwiedzić jarmark bożonarodzeniowy, na którym dokupimy brakujące składniki potrzebne do przygotowania świątecznych pyszności (albo gotowe już dania ;) ). Ja podjęłam pierwszą próbę zakupową na jarmarku przy Stadionie Narodowym, a o efektach możecie przeczytać w poprzednim wpisie. Słowem – szału nie było. Pomyślałam jednak, ze odwiedzę podobne miejsce raz jeszcze, żeby sprawdzić czy to może ja się zestarzałam i mam wygórowane oczekiwania, czy faktycznie coś z tymi stoiskami jest nie tak. W tym celu udałam się na jarmark świąteczny na Podwalu.Świetna lokalizacja – przy samej starówce, więc nawet jeśli sam targ okazałby się słabizną to poprawiłabym sobie humor miłym spacerem.

jarm

Na szczęście tym razem rozczarowania nie było. Wręcz przeciwnie – ilość stoisk ze świątecznym jedzeniem oraz produktami świetnie nadającymi się na prezent, budowały genialną atmosferę. Do tego wszystko tradycyjne i dobrej jakości. I znów poczułam się jak mała dziewczynka w kolorowym, magicznym świecie.

Ale żeby nie było aż tak słodko to wspomnę jeden mały minusik – nie znalazłam tam  żadnych ryb, a na nie najbardziej polowałam :(. Za to tradycyjne, naturalne kiełbasy, szynki schaby, pasztety, sery, miody, suszone owoce, pierogi, ciasta, pierniczki, faworki, lizaki, cukierki i prawdziwy hit – narzędzia z czekolady – super pomysł na prezent dla pana łasucha!

Jeśli więc zostawiliście sobie świąteczne zakupy na ostaną chwilę to ona właśnie nadeszła, a zamiast denerwować się w hipermarketowej kolejce warto odwiedzić jarmark na Podwalu i połączyć przyjemne z koniecznym. :)

Wesołych Świąt!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry