Cała prawda o ćwiczeniach

Pisałam już kiedyś o bardzo interesującym filmie dokumentalnym prowadzonym przez Michaela Mosley’a ,,10 rzeczy, których nie wiesz o odchudzaniu”, a niedawno trafiłam na inny program tego dziennikarza  – ,,Cała prawda o ćwiczeniach”. Spodziewałam się, że będzie bardzo ciekawy i znów dowiem się kilku przydatnych rzeczy i… nie rozczarowałam się. Świetny materiał!

Czy wiecie np., że wystarczą 3 minuty ćwiczeń tygodniowo, żeby polepszyć swoje zdrowie? Albo że u części osób ćwiczenia nie pomagają w chudnięciu, ich metabolizm nie przyspiesza, a kondycja nie poprawia. Ta ostatnia informacja zmartwiła mnie najbardziej.

porfolio_page8

źródło : http://s6.ifotos.pl/img/4572a6246_xwshhwa.jpg

Nie chciałabym, żeby okazało się, że godziny spędzone na treningach w ogóle nie wpływają na moją wagę. Na wszelki wypadek nie będę tego sprawdzać! ;)  Jeśli jednak ktoś chciałby to zbadać to mam dobrą wiadomość – można, tzn. przynajmniej w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii da się to zrobić (bo tam prowadzono nad tym eksperymenty), ale może i u nas ktoś się tym zajmuje. Jeżeli jesteś zainteresowany jak dokładnie wyglądało to badanie oraz jego wyniki, a także jak przez 3 minuty

tygodniowo można poprawić swój stan zdrowia zajrzyj jutro na naszego bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry