Targi BIKE&FASION

Ta galeria zawiera 4 zdjęć.

Na targi BIKE&FASION planowałam wybrać się już wielokrotnie, ale zawsze coś stawało mi na przeszkodzie – uczelnia, wyjazd do Hiszpanii, praca… Jednak w zeszłą niedzielę postanowiłam w końcu ruszyć cztery litery i odwiedzić „raj dla rowerzystów” w Cudzie nad Wisłą.

rowerowy targ kolaż

Wydarzenie na Facebooku prezentowało się doskonale, spodziewałam się różnorodności i dużego wyboru. Niestety rozczarowałam się ogromnie.  Nie dość, że zastałam tam trzy stoiska na krzyż, to jeszcze ilość produktów, które mogłam nabyć była, delikatnie mówiąc, niewielka. Tak jak kocham rowery i wszystko co z nimi związane, tak tutaj nic mnie nie zainteresowało. Pomijając kilka designerskich jednośladów, można było kupić plecak (a raczej worek w rożnych wzorach), nerki do wożenia drobiazgów i jakieś odżywki.

DSC_0035

DSC_0031

DSC_0030Po powrocie rozeznałam się w sytuacji, poczytałam komentarze na face i mogę śmiało stwierdzić, ze nie tylko ja czułam się mocno zawiedziona. Podobno w zeszłym sezonie wyglądało to znacznie lepiej. Cóż, szkoda, bo byłam przygotowana na spore zakupy, a tak nie wiem czy kiedyś jeszcze się tam wybiorę. ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry